Main Menu

TYLKO U NAS. Jan Pietrzak: Trzaskowski nie wytrzymuje ciśnienia jako prezydent Warszawy, ale również jako …


TYLKO U NAS. Jan Pietrzak: Trzaskowski nie wytrzymuje
TYLKO U NAS. Jan Pietrzak: Trzaskowski nie wytrzymuje ciśnienia jako prezydent Warszawy, ale również jako uczestnik zabawy. Polityka; opublikowano: 2020-09-14 18:53:42.552646+02:00


Jan Pietrzak: Rafał Trzaskowski jako Polak jest dla mnie
– Rafał Trzaskowski z uporem walczy z realizacją inwestycji – przekopem Mierzei Wiślanej oraz z budową CPK. Jakby służył innym panom, a nie Polsce. Mówił, że Berlin nam wystarczy jako lotnisko. Jest dla mnie skompromitowany jako Polak – podkreślił w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak.


TYLKO U NAS! Czy ,,małą Sycylię” da się oczyścić? Tomasz
W przypadku Adamowicz mówimy tylko o fakcie, że pojawiają się u niej dochody. I że ich nie ujawniła, czyli dokonała czegoś w rodzaju przestępstwa podatkowego. Nie jest to rzadkie zjawisko. Ale mówimy o osobie, która pełni funkcję europosła! Jeżeli tylko chodzi o wynajem mieszkań, to oczywiście będzie miała bardzo wysokie kary.


Trzaskowski w Poznaniu. Statyści nie dopisali | Fronda.pl
Nie należy jednak dać się omamić ciepłym słówkom. Taktyka stosowana przez Trzaskowskiego i obóz PO jest bowiem dokładnie taka sama jak w kampanii w Warszawie. Z 77 obietnic, które złożył jako kandydat, zrealizował 5 jako prezydent Warszawy.


Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Kogo – plejada.pl
Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zmierzą się w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020. Wiele gwiazd zadeklarowało, którego kandydata popiera. Kto na kogo odda swój głos?


Mucha: Program Trzaskowskiego to zlepek luźnych kartek
Mucha: Program Trzaskowskiego to zlepek luźnych kartek. Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski przedstawił swój „program” wyborczy na kilka dni przed zakończeniem kampanii wyborczej. Czy sztab Trzaskowskiego zdecydował się na taki ruch, żeby maksymalnie uniknąć krytyki tego, co tam zostało zawarte?


Jan Pietrzak zagra w CSW Zamek Ujazdowski. W sieci wrze
Dyrektor CSW Zamek Ujazdowski, Piotr Bernatowicz, ujawnił, że w ramach koncertu “Zwycięski rok ’20” wystąpią artyści pod szyldem Jan Pietrzak Entertainment. Filip Springer nazywa to “zarżnięciem instytucji kultury”, Jacek Poniedziałek “nacjonalistyczną propagandą”, a Jakub Majmurek “żartem polskiej prawicy”. Oburzenia nie rozumie Bernatowicz.


Wybory 2020. Krzysztof Skiba, Krzysztof Materna, Jan
Wybory prezydenckie za nami. Głosowanie dawno nie budziło takich emocji, w mediach i w sieci mnóstwo było pełnych napięcia dyskusji. Cała Polska wciąż oczekuje na podanie oficjalnych i finalnych wyników, choć wiemy już, że – jak wynika z komunikatów PKW – zwycięzcą II tury wyborów prezydenckich został Andrzej Duda. Ta reelekcja zdaniem ekspertów jest pewna.


Jan Pietrzak w CSW. Relacja z koncertu – Wywiad i artykuły
– To byli moi koledzy z podwórka, starsi o kilka lat. Przez całą okupację hitlerowską marzyli o tym, że będą chcieli się bić! To był ich sens! Wierzyli, że warto umierać dla spraw, dla których warto żyć. A taką sprawą dla nich była Polska. To jest trudne do zrozumienia dla tych, co się wywodzą z ruchu obywatelskiego – politykował Jan Pietrzak podczas występu w CSW.


Jan Pietrzak w PolskieRadio.pl
Wszystko o Jan Pietrzak w PolskieRadio.pl. Najnowsze informacje, muzyka, kultura, nauka, historia. Jan Pietrzak


Comments are Closed