Main Menu

Quiosque dołączył do CH Dekada w Nysie


Quiosque dołączył do CH Dekada w Nysie – Centra handlowe
W Nysie podejmujemy współpracę z naszym wieloletnim partnerem – właścicielem sześciu salonów Quiosque . CH Dekada to nowa galeria handlowa, na której powstanie długo czekaliśmy. Szacujemy, że sprzedaż skoncentruje się właśnie w tym miejscu – mówi Małgorzata Larwa , manager ds. skspansji.


Quiosque otwiera kolejny salon w galerii handlowej
Na mapie sklepów marki odzieżowej Quiosque pojawił się nowy salon w Nysie. Jest to sklep franczyzowy. Lokal ma powierzchnię 100 mkw. Mieści się w CH Dekada. – Zgodnie z przyjęta strategią salony Quiosque powstają przede wszystkim w mniejszych galeriach handlowych. Dzięki temu możemy być bliżej naszych Klientek.


Quiosque najemcą Dekady Nysa – Detal
Na mapie sklepów marki odzieżowej QUIOSQUE pojawił się nowy salon w Nysie. Jest to sklep franczyzowy. Lokal ma powierzchnię 100 m2. Mieści się w CH Dekada.


Dekada Nysa planuje otwarcie 1 grudnia. Top Secret i Apart …
Ponad 600 mkw. powierzchni najmu zajmą kolejne marki w centrum handlowym Dekada Nysa, które zostanie otwarte 1 grudnia 2020 r. Wśród nowych najemców są salony marek z branży modowej: Top Secret, Apart i Ryłko oraz operatorzy komórkowi: T-Mobile i Play oraz lokale gastronomiczne: American Donuts oraz działający na lokalnym rynku Pan …


Pandemia nie odwoła świąt i świątecznych zakupów – wywiad …
Polski rząd pewnie znał planowany termin otwarcia galerii Dekada w Nysie, bowiem wprowadzone w kraju ograniczenia handlu kończą się 29 listopada. I liczę, że nie zostaną one przedłużone, bo nie ma do tego istotnych powodów. Uważam, że decyzja o zamknięciu sklepów np. odzieżowych była błędem, bo nie były one źródłem zakażeń.


Sklepy w galerii Dekada w Nysie już rekrutują. Sprawdź …
Dekada w Nysie prawie gotowa do otwarcia. Sklepy czekają już na klientów Galeria Dekada w Nysie ma otworzyć się 1 grudnia. W obiekcie trwają jeszcze ostatnie prace porządkowe, a większość sklepów jest już zatowarowanych i tylko czekają na klientów.


Centrum handlowe Dekada Nysa, Nysa, sklepy, promocje …
Black Week w CH Sarni Stok … Promocje aż do 75% w Rossmannie … Dekada Nysa, Nysa ul. Wolności 2 48-300 Nysa, opolskie Teraz zamknięte Pokaż godziny otwarcia. Aktualności O centrum centra handlowe; opolskie; Nysa; Dekada Nysa; Polityka Prywatności. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji …


Quiosque.pl » moda i odzież damska – specjalnie dla Ciebie …
QUIOSQUE to marka stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się swobodnie w każdej chwili dnia – w pracy i poza nią. Ubrania QUIOSQUE są eleganckie i wygodne, dlatego zawsze stanowią idealny wybór, zarówno do biura, na rodzinną uroczystość jak i romantyczne spotkanie.


Kurtki damskie » eleganckie i modne dla kobiet w Quiosque
W sklepie Quiosque znajdziesz zarówno puchowe kurtki na zimę, przejściowe kurtki na wiosnę oraz kurtki o różnorodnych fasonach. Oferujemy klasyczne krótkie kurtki, które świetnie sprawdzą się na co dzień oraz kurtki o dłuższym kroju, które pasują do sukienek, a przy tym skutecznie chronią przed niskimi temperaturami.


Galeria Dekada
Szanowni Państwo, Dekada Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy pod numerem KRS: 0000428913 („Administrator”), w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w
obd2 scanner


Comments are Closed