Main Menu

Przygotowania do 143. rocznicy objawień NMP w Gietrzwałdzie


143. rocznica rozpoczęcia objawień Najświętszej Maryi …
W sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie odbędą się uroczystości związane ze 143. rocznicą rozpoczęcia objawień maryjnych w Gietrzwałdzie. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2020 roku. Początek o godz. 15.


143. rocznica objawień Najświętszej Maryi Panny w
W sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie odbędą się uroczystości związane ze 143. rocznicą rozpoczęcia objawień maryjnych w Gietrzwałdzie. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2020 roku. Początek o godz. 15. PROGRAM OBCHODÓW ROCZNICY ROZPOCZĘCIA OBJAWIEŃ. Gietrzwałd. 27 VI 2020 r. 15.00 – Koronka do …


27 czerwca 1877 | 143. rocznica rozpoczęcia objawień Matki …
Polscy Warmiacy chodzili na łosiery do Gietrzwałdu właśnie (8 września na Dzień Narodzenia NMP), Bartąga na kiermas, czyli odpust Opatrzności Bożej, do Klewek na św. Rocha i Świętej Lipki. Przed objawieniami w Gietrzwałdzie w 1877 roku, mieszkańcy Warmii pielgrzymowali do Łąk Bratiańskich pod Nowym Miastem Lubawskim.


143. rocznica objawień Matki Bożej i 54. diecezjalne …
143. rocznica objawień Matki Bożej i 54. diecezjalne dożynki. Gietrzwałd oczekuje na pielgrzymów 8 września 2020, 8 września 2020 8 września 2020, 18:30


140. Rocznica Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie
Dzisiaj odbędą się uroczystości rocznicy rozpoczęcia objawień w Gietrzwałdzie. Wezmą w nich udział m.in. wspólnoty Żywego Różańca z całej Polski. Początek uroczystości o godz. 15.00 (wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia). Msza św. pod


Główne uroczystości 140. rocznicy objawień maryjnych w
W Gietrzwałdzie zakończyły się główne obchody 140. rocznicy objawień i 50. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Według szacunków…


Święto Narodzenia NMP to jeden z najstarszych odpustów …
Na Jasnej Górze dzisiejsze święto Narodzenia NMP to jeden z najstarszych odpustów. Wspominana jest pierwsza papieska koronacja Cudownego Obrazu z 1717 r. a także rocznica oddania Polski Niepokalanemu Sercu Maryi z 1946, której dokonał Episkopat Polski pod przewodnictwem Prymasa Augusta Hlonda.


Rusza projekt ODDANIE33 – przygotowanie do całkowitego …
To 33-dniowe ogólnopolskie rekolekcje przygotowujące do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. Taką drogę duchową polecali i praktykowali wszyscy papieże XX w. Rekolekcje rozpoczynają się w rocznicę objawień w Gietrzwałdzie, dlatego też zostaną zainaugurowane w tamtejszym sanktuarium.


Uroczystości 141. rocznicy objawień NMP w Gietrzwałdzie
Uroczystości 141. rocznicy objawień NMP w Gietrzwałdzie: W S anktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej trwają uroczystości odpustowe połączone z archidiecezjalnymi dożynkami. Uroczystą Mszę Świętą poprzedził różaniec. Następnie wierni przeszli w procesji z obrazem Matki Bożej.


ODDANIE33 – droga do Serc Jezusa i Maryi
8 września to wyjątkowy dzień, bo to nie tylko urodziny Matki Bożej, ale także rocznica Jej objawień w Gietrzwałdzie. Dlatego wybraliśmy ten dzień na rozpoczęcie trzydziesto trzydniowych rekolekcji, które mają nas prowadzić do bliskości z Maryją i całkowitego oddania się Jezusowi przez Jej ręce.
Bluetooth obd2


Comments are Closed