Main Menu

Multimedia Polska chcą wyłączyć kanały Polsatu!


Multimedia Polska od 1 stycznia 2021 bez kanałów Polsatu
Od 1 stycznia 2021 abonenci Multimedia Polska nie będą mieli dostępu do wielu kanałów grupy Polsat. W Gorzowie dostęp do nich straci kilkadziesiąt tysięcy osób.


Multimedia Polska oferta bez kanały Polsatu, wypowiedzenie …
Multimedia Polska informuje, jak można złożyć wypowiedzenie umowy. Zniknięcie stacji Polsatu z oferty Multimedia Polska krytykowali internauci na fanpage’u facebookowym operatora.


Multimedia Polska straszą wycofaniem kanałów Polsatu
Multimedia Polska poinformowały swoich klientów telewizji kablowej, że 1 stycznia 2021 roku nastąpią zmiany w ofercie programowej, polegające na wycofaniu części programów z oferty objętej tzw. gwarancją operatora. W przypadku oferty cyfrowej zmiana dotyczy następujących kanałów: POLSAT 2, POLSAT NEWS HD, POLSAT CAFE HD, POLSAT PLAY HD, DISCO POLO MUSIC, POLSAT SPORT, POLSAT …


Multimedia Polska oferta bez kanały Polsatu, wypowiedzenie …
WirtualneMedia.pl – informacje na temat nowości na rynku telewizji kablowej w Polsce, oferty operatorów, pakiety kanałów tematycznych, telewizja kablowa cyfrowa HD i analogowa, kanały filmowe, tematyczne, sportowe


Multimedia: Odejdź bez kary, bo nie mamy Polsatu
Multimedia – można zerwać umowę bez kary. Od 1 stycznia 2021 roku zmienia się oferta programowa Multimedia Polska (Grupa Vectra). Co istotne, znika część programów z oferty objętej gwarancją operatora.W tej sytuacji abonentom przysługuje możliwość zerwania umowy bez konieczności płacenia kary umownej (zwrotu ulgi przyznanej abonentowi).


Kanały Polsatu znikają z oferty sieci Multimedia Polska
Kanały Polsatu znikają z oferty sieci Multimedia Polska. Szczególnie rozczarowani będą kibice sportu. Operator kablowy tłumaczy, że wszystko ze względu na bardzo dużą podwyżkę opłat żądaną przez Telewizję Polsat sp. z o.o. Abonenci już są informowani o zmianach w ofercie programowej.


Multimedia Polska z pełną ofertą kanałów Polsatu
Spółka Multimedia Polska poszerzyła pakiety swojej telewizji cyfrowej: Cyfrowy Basic i Cyfrowy Komfort o trzy kanały Polsatu: Polsat HD, Polsat Sport News oraz TV6. Nowe kanały są dostępne również w ofercie Multimedia Polska Południe. Polsat HD to wersja HD jednego z najpopularniejszych kanałów telewizji komercyjnej w kraju.


Multimedia Polska – czyli jak traktują klienta – Dyskusje …
Od lat używam internetu i kablówki od Multimedia Polska (dalej MM). Gdy 23 grudnia dzwoniłem w sprawie przedłużenia umowy na kablówkę i internet zaczęły się szopki. Pokrótce:na infolinii dotyczącej usług i promocji nie mogli mi uruchomić nowej oferty na 12Mb/s (więcej nie potrzebuję) bo nie mają …


Telewizja Cyfrowa (kablowa) – Multimedia Polska
Oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowana przez Multimedia Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. T. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia (dalej: Operator) o przysługujących mi prawach w zakresie przetwarzania moich danych osobowych przez Operatora zgodnie z RODO.


Multimedia – Telewizja | Internet | Telefon
Multimedia Polska jest czołowym dostawcą usług multimedialnych w kraju. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży.


Comments are Closed