Main Menu

Hemşehrimiz Elvana Fahri Doktora unvanı verildi


Lütfi Elvan’a Fahri Doktora Ünvanı Verilecek
…tarafından hemşerimiz Lütfi Elvan’a düzenlenecek törenle Fahri Doktora Ünvanı verilecek. Lütfi Elvan’a Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı’nda Fahri Doktora Unvanı Takdim edilecek.


Hemşehrimiz Hayırsever İşadamına FahriDoktora Unvanı” Verildi
…ünvanı; Rektörlük A salonunda 20 Kasım 2013 Çarşamba günü düzenlenen törende verildi. Petek, Uludağ Üniversitesi Senatosu’nun Osman Köseoğlu’na “fahri doktora” verme gerekçesini okudu.


İlk Fahri Doktora Ünvanı…
Bu haber 835 kez okundu. İlk Fahri Doktora Ünvanı… “Üniversite olarak ilk kez fahri doktora unvanı veriyoruz”. biri olan ve hemşehrimiz olması hasebiyle büyük bir gurur ve onur…


Binali Yıldırım’a Fahri Doktora Ünvanı Verildi | Mersin Radikal
Yıldırım, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde düzenlenen Fahri Doktora Tevcih Töreni’nde yaptığı konuşmada, terörün Türkiye’nin kaderi olmadığını söyledi.


Fahri Doktora Unvanı | Boğaziçi Üniversitesi Araştırma
Boğaziçi Üniversitesi olarak Fahri Doktora Unvanı; Bilim, Teknoloji, Sanat, Kültür ve Sosyal Hayatın Gelişmesi Yolunda ve Üniversitenin Temel Değerleri Doğrultusunda Seçkin Hizmet ve Katkıda…


Binali Yıldırım’a Fahri Doktora Ünvanı Verildi – Memurlar.Net
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’a Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) senatosu tarafından fahri doktora payesi verildi.


İşadamı hemşehrimiz Avni Çelik’e fahri doktora unvanı törenle verildi
SİNPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı işadamı hemşehrimiz Avni Çelik’e de Çorum’da eğitime yönelik sağlamış olduğu büyük desteklerden dolayı teşekkür edilerek fahri doktora unvanı verildi.


Fahri Doktora Ünvanı – Uludağ Sözlük
#3325468 entry adresi şikayet et. 2. mehmet ali birand’a verilmiş şey. ingilizler verdi. ben de değerli bir şey sanar idim fahri doktora ünvanını. değilmiş işte.


Erman Ilıcak´a ´Fahri Doktora´ Unvanı Verildi
Hemşehrimiz iş adamı Erman Ilıcak`a `Fahri Doktora` Unvanı verildi. Dr. Erman Ilıcak, İnönü Üniversitesinin 40`ıncı akademik yıl açılış töreninde katılarak açılış dersi verdi.


Bakan Arslan’a Fahri Doktora Ünvanı Verildi | Haberler
…Maltepe Üniversitesi Senatosu\’nun kararıyla, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Hattının planlanması, inşası ve sonuçlandırılması sürecindeki gayretleri ve katkısı nedeniyle Fahri Doktora unvanı takdim edildi.
Autel TPMS sensor


Comments are Closed