Main Menu

FOX TV ve Fatih Portakal’dan açıklama geldi


Fox TV’den ve Fatih Portakal’dan Açıklama | Yurt Gazetesi
İlk olarak Yurt Gazetesi’nin istifa haberiyle gündeme bomba gibi düşen Fatih Portakal’dan açıklama geldi. 24/08/2020 12:38 Fox TV’den ve Fatih Portakal’dan açıklama.


Son Dakika Haberi… FOX TV, Fatih Portakal’ın Ayrılığını Doğruladı
FOX TV’de Fatih Portakal depremi yaşanıyor. Çok geçmeden kanaldan beklenen açıklama geldi ve Portakal’ın kanaldan ayrıldığı iddiaları doğrulandı.


Fox Tv’den Fatih Portakal Açıklaması Geldi
Bu açıklama sonrası Fox Tv ‘den bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada “Fatih Portakal’ın kararına saygı duyuyor yeni yaşamında mutluluklar diliyoruz” ifadelerine yer verildi


Fatih Portakal Fox Tv ‘Den Neden Ayrıldı? Kovuldu mu?
Fatih Portakal Fox Tv’den neden ayrıldı sorusu sorgulanmaya devam ederken Fatih Portakal İnstagram hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor.


FOX TV’den İstifa Eden Fatih Portakal’dan İlk Açıklama Geldi
Bu iddia sonrası gözler kanal yönetimine çevrilmişti. Fatih Portakal’dan ilk açıklama FOX TV’den yapılan açıklamanın ardından bir açıklama da Fatih Portakal’dan geldi.


Fatih Portakal Hakkında FOX TV’den Flaş Açıklama!
…yaşamını İzmir Urla’da eşiyle birlikte organik tarım faaliyeti yürüterek geçirecek olan Fatih Portakal’ın, FOX’tan yılda 1 milyon TL kazandığı kulislerde dile getiriliyor. Fox tv’den açıklama geldi.


Fox TV’den Yapılan Açıklamada, “Fatih Portakal, Görevini Bırakma…”
Fatih Portakal’dan da ayrılığına ilişkin açıklama geldi. F5HABER. Fox TV, Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın görevini bırakma kararı aldığını duyurdu.


Fox Tv Doğruladı: Fatih Portakal İstifa Etti – Memurlar.Net
Türkiye’nin en çok izlenen ana haber bülteninin sunucusu Fatih Portakal’ın istifasına ilişkin FOX TV’den açıklama geldi. Kanal yönetiminden yapılan ‘son dakika’ duyurusuna göre; “Fatih Portakal…


FOX TV O İddiaları Doğruladı! Fatih Portakal Emekli Oluyor – Sabah
FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın emekliye ayrılacağı iddia edilmişti. O konuyla ilgili FOX’tan açıklama geldi. Kanal iddiaları doğruladı.


21 Şubat 2020 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber – YouTube

autel code reader


Comments are Closed