Main Menu

“Pełna mobilizacja” zawodników Wisły Kraków


Aktualności | Wisła Kraków – wislakrakow.com
Najnowsze informacje o Wiśle Kraków. Aktualności transferowe, zapowiedzi meczów, relacje, materiały z konferencji prasowych, rozmowy z zawodnikami. Wszystko co powinieneś wiedzieć o Wiśle.


Wisła Kraków. Artur Skowronek: sezon niezakończony, więc …
– Cały czas jest pełna mobilizacja. Piłkarze mają świadomość, że sezon nie został zakończony, a my znajdujemy się wciąż w trudnej sytuacji – zapewnił trener Wisły Kraków Artur Skowronek, który liczy, że nastąpi wznowienie rozgrywek ekstraklasy.


Wisła Kraków. Artur Skowronek: Sezon niezakończony, więc …
Wisła Kraków. Artur Skowronek: Sezon niezakończony, więc mobilizacja pełna – sport.interia.pl – – Cały czas jest pełna mobilizacja. Piłkarze mają świadomość, że sezon nie został …


Poznaliśmy numery nowych zawodników Wisły | Wisła Kraków
Jak dotąd w przerwie zimowej do Wisły dołączyło pięciu nowych zawodników. Poznaliśmy także numery z jakimi będą występować na koszulkach w zbliżającej się rundzie.


Kategoria:Piłkarze Wisły Kraków – Wikipedia, wolna …
Strony w kategorii „Piłkarze Wisły Kraków” Poniżej wyświetlono 200 spośród wszystkich 365 stron tej kategorii. (poprzednia strona) (następna strona)


Portal Kibiców Klubu Wisła Kraków – wislaportal.pl
Wisła Portal to najstarsza strona internetowa klubu Wisła Kraków. Na naszym portalu znajdziecie zawsze najświeższe informacje o najlepszej drużynie piłkarskiej w Polsce, aktualne statystyki, a także wiele informacji historycznych oraz interesujących felietonów i publikacji.


Strona główna – Wisła Kraków
Wisła Kraków TV . Fotogalerie . Bilety online . Bilety – Info . Karta Kibica . Sektor Rodzinny . Pierwsza Drużyna Centralna Liga Juniorów Wypożyczeni …


Wisła Kraków (piłka nożna) w sezonie 2019/2020 – Wikipedia …
Sezon 2019/2020 jest dla Wisły Kraków 24. sezonem z rzędu, a 80. w całej historii klubu, w najwyższej klasie rozgrywkowej w polskim systemie ligowym w piłce nożnej.Zespół przygotowania do sezonu rozpoczął 17 czerwca, a obóz przygotowawczy odbył się w Warce.W przerwie zimowej dla zawodników zaplanowano obóz szkoleniowy w Turcji. …


Skowronek: sezon niezakończony, więc mobilizacja pełna …
Cały czas jest pełna mobilizacja. Piłkarze mają świadomość, że sezon nie został zakończony, a my znajdujemy się wciąż w trudnej sytuacji – zapewnił trener Wisły Kraków Artur Skowronek, który liczy, że nastąpi wznowienie rozgrywek ekstraklasy.


Wisła Kraków – informacje, wyniki meczów, skład zespołu …
Trzem obecnie kontuzjowanym zawodnikom, Rafałowi Pietrzakowi, Jakubowi Błaszczykowskiemu i Pawłowi Brożkowi, wygasły kontrakty z Wisłą Kraków, ale w klubie liczą na ich pozostanie.
diagnostic scanner


Comments are Closed