Main Menu

Öğretmenlerin Ilgaz Dağı’ndaki istatistik eğitimi sona erdi


Ilgaz Dağı’ndaki İstatistik Eğitimi Sona Erdi
Ilgaz Dağı’ndaki bir otelde, Hacettepe Üniversitesi ile Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğü iş birliği ve TÜBİTAK desteğiyle düzenlenen “İstatistiği Doğada Öğren” eğitim projesi sona erdi.


Başarılı Öğrencilerin Ilgaz Dağı’ndaki Eğitim Kampı Sona Erdi
Ilgaz Dağı’ndaki otelde TÜBİTAK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kastamonu Üniversitesi iş birliğiyle 6. ve 7. sınıflara yönelik düzenlenen eğitim kampında 25 akademisyen ve öğretmen yer aldı.


Öğretmenlere Ilgaz Dağı’nda İstatistik Eğitimi – Yeni Akit
Hacettepe Üniversitesi ile Ilgaz Dağı Milli Park Müdürlüğü iş birliği ve TÜBİTAK desteğiyle, “İstatistiği Doğada Öğren” eğitim projesi Ilgaz Dağı’ndaki bir otelde gerçekleştiriliyor.


Habertürk: Öğretmenlere Ilgaz Dağı’nda İstatistik Eğitimi
…desteğiyle, “İstatistiği Doğada Öğren” eğitim projesi Ilgaz Dağı’ndaki bir otelde gerçekleştiriliyor. Bu proje yaygın etki anlamında istatistik ile doğayı birleştiren Türkiye’deki ilk örneklerden biri.


Öğretmenlere Ilgaz Dağı’nda İstatistik Eğitimi – KASTAMONU | Haber
Öğretmenlere Ilgaz Dağı’nda istatistik eğitimi – KASTAMONU videosu ve daha binlerce Haber ile alakalı video Mynet Video’da. Öğretmenlere Ilgaz Dağı’nda istatistik eğitimi – KASTAMONU.


2015-2016 Eğitim Öğretim İstatistikleri | Eğitim Sen
…birisi olan okul öncesi eğitimde Türkiye, OECD ülkeleri içinde son sıradaki yerini korumaktadır. okullaşma oranı, bütün yaş gruplarında önce düşmüş, son iki yılda ise kısmi bir artış görülmüştür.


Örgün Eğitim İstatistikleri | Veri Kaynağı – Veri Kaynağı
Kaynaklar. TÜİK- Eğitim İstatistikleri T.C. Milli Eğitim Bakanlığı- Resmi İstatistikler. 2018 yılında Türkiye’de 18-24 yaş arasındaki nüfusun %31’i eğitimi terk etmiştir.


Google Akademik
Google Akademik, geniş kapsamlı bilimsel literatür araması yapmak için basit bir yöntem sağlar. Makaleler, tezler, kitaplar, özetler ve mahkeme görüşleri dahil olmak üzere çok çeşitli disiplinlerde ve…


Ilgaz Dağı Yoga Festivali Sona Erdi | Yeniçağ
Uluslararası Yoga Federasyonunca (UYF) yurt içi ve yurt dışından 300 kişinin katılımıyla düzenlenen Uluslararası Yoga Festivali sona erdi.


ÇANKIRI / ILGAZ – Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu
Ilgaz öğretmenevi müdürlüğü covid 19 salgın ile mücadele. Personel Tahliye Tatbikatı. Okulumuzdan Haberler. 09-07-2020.


Comments are Closed