Main Menu

Ford Türkiye ile E-Spor Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor!


Ford Türkiye ile E-Spor Heyecanı Devam Ediyor
İSTANBUL (AA) – Ford, Castrol Ford Team Türkiye ralli pilotlarının katılımı ile 1 Kasım Pazar günü e-spor ralli yarışı gerçekleştirecek.Şirket…


E-Spor | Ford Türkiye
#EvdeYarış Heyecanı 1 Kasım’da Ford Türkiye Canlı Yayınında Devam Ediyor! 1 Kasım 2020 Pazar günü saat 20:00’da tamamen sanal ortamda düzenleyeceğimiz “5×5 E-Rallycross” yarışı ile


Ford ile 19 Mayıs Heyecanı E-Spor Heyecanıyla… – Marketing Türkiye
Ana sayfa › Haberler › Ford ile 19 Mayıs heyecanı E-spor heyecanıyla birleşti. ve hızlıca YouTube Türkiye Trend listesinde 31. sırada yerini alarak YouTube Türkiye’de ilk 50 video arasına girdi.


Ford Trucks Güç ve Performansı Motor Sporları Heyecanı ile Sunuyor
Bu alandaki ilk ortaklığımızı Ford Chip Ganassi Racing yarış takımı ile FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nda yaptık ve 3 yıldır verdiğimiz desteğe devam ediyoruz. SPOR 2020-10-20 19:16:16.


Reuters: Türkiye, İdlib’de Kuşatılan Gözlem Noktasından Çekiliyor
…Türkiye’nin bu adımı Rusya ile mart ayında vardığı anlaşma kapsamında ‘ateşkes hattının konsolide’ edilmesi için attığını söyledi. Ford Türkiye ile E-Spor Heyecanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor!


Ford’da Spor Otomobil Heyecanı Devam Ediyor
…yollara taşıyan performans serisi araçlarını Türkiye’de spor otomobil tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. ilk yıldan itibaren dünya çapında ün kazanan ST serisi yenilenen yüzü ile Türkiye’de.


Heyecan Kaldığı Yerden Yeniden Başlıyor – tr.beinsports.com
10 Haziran 2020 10:11. Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle futbola ara verilen Avrupa’nın en büyük futbol ülkeleri İspanya, İngiltere, İtalya ile birlikte Türkiye’de de heyecan yeniden başlıyor.


Ford, Kaldığı Yerden Devam Etti – Internet Haber
Ford kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye’ye tek Avrupa Şampiyonluğunu kazandıran Nejat Avcı, ilk defa oturduğu Focus WRC’nin koltuğunda takımına birincilik getir.


Ford Trucks Güç ve Performansı Motor Sporları Heyecanı İle Sunuyor
Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen motorsporları organizasyonlarına yatırım yapan ve destek sunan Ford Trucks, 60 yıla yakın kamyon üretim ve performans tecrübesi ile pistlerde de bilinirliğini arttırıyor.


Ford ile 19 Mayıs Heyecanı E-Spor Heyecanıyla Birleşti
Ford Türkiye ise bu özlemi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gibi özel bir günün heyecanıyla birleştirdi ve “19 Mayıs Gençlik ve Spor Yarışı”nı düzenledi.
OBD2 Diagnostic Tool


Comments are Closed