Main Menu

Finike’de örtü altında yetiştirilen kavuna yoğun talep


Sondakika.com: Finike’de örtü altında yetiştirilen kavuna yoğun talep
Son Dakika › Ekonomi › Finike’de örtü altında yetiştirilen kavuna yoğun talep – Son Dakika Ekonomi. Yurt içi ve dışından yoğun talep gören kavunun kilosu 3-4 liradan alıcı buluyor.


Habertürk: Finike’de Örtü Altında Yetiştirilen Kavuna Yoğun Talep
Yurt içi ve dışından yoğun talep gören kavunun kilosu 3-4 liradan alıcı buluyor. Finike Toptancı Hali Dernek Başkanı İsmail Karataş, örtü altı üretim hakkında bilgi aktardı.


Haberler.com: Finike’de örtü altında yetiştirilen kavuna yoğun talep
ANTALYA’nın Finike ilçesinde, örtü altında üretilen kavunlar hasat edilmeye başladı. Yurt içi ve dışından yoğun talep gören kavunun kilosu 3-4 liradan alıcı buluyor.


PDF Örtü Altı Yetiştiriciliği Dersi
Kavun. Örtü altında yetiştirilen süs bitkileri çeşitleri ve yıllara göre dağılımı ve üretim miktarları (adet) tablosu aşağıdadır. Akdeniz kıyı şeridinde Antalya’nın Demre, Finike ve Kumluca ile İçel’in…


Örtüaltı Yetiştiriciliği Nedir ? Türkiye de Örtü Altı Yetiştiriciliği | Forum
ÖRTÜALTI DOMATES YETİŞTİRİCİLİĞİ Ülkemiz örtüaltı tarımında yoğun olarak yetiştirilen en önemli sebze türüdür. yapılmazken son yıllarda yeni çeşitlerin ülkemize girmesi örtü altında patlıcan üretiminin artmasına neden olmuştur.


ÖRTÜALTI YETİŞTİRİCİLİĞİ – PDF Ücretsiz İndirin
…elde edilen verimsel değerler ve bu verimsel değerlere vatandaşların görerek şahit olmaları sonucu seracılığa yoğun ilgi oluşmuştur. talebi artırdığı görülmektedir. Örtü Altında Elma Yetiştiriciliği.


Örtü Altında Yetiştirilen Kavun Üreticisini Sevindirdi – Yeni Akit
Atayurt Mahallesi’nde örtü altında domatese alternatif ürün olarak yetiştirilen kavun, hem erkenci olması hem de fiyatların yüksek olması nedeniyle üreticinin yüzünü güldürüyor.


104 Kavun Fidesi Yetiştirme. Kavun Fideleri in Son Hali Örtü Altı…
Bugün baharlı Köyü’nde kavun fideleri mizin bakımını yaptık Havanın çok güzel gitmesinden istifade edip seramızın üstünü açtık örtü altı kavun…


Türkiye’de Örtüaltı Yetiştiriciliği-Seracılık
Diğer yetiştirilen önemli sebzeler ise hıyar,domates, kavun ve biberdir. Ancak son yıllarda ihracatta ki tıkanmalar örtü altında yetiştirilen sebzelerin çok düşük fiyatlar ile satılmasına neden olmaktadır.


Örtüaltı Kavun Yetiştiriciliği | Bilgi Bankası | tabider.org
Örtüaltı kavun yetiştiriciliği. Kavun bitkisi ılık, sıcak, güneşli bir hava istemektedir. Kavunlarda gündüz sıcaklığı 20-25°C, gece sıcaklığı 18°C dolaylarında olmalıdır.


Comments are Closed