Main Menu

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Savunma sanayi ihtiyaçlarını NATO müttefikleri olarak kendi içimizde halletmemiz …


Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg’ten…
Son dakika. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile – Savunma Sanayi ihtiyaçlarını NATO müttefikleri olarak kendi içimizde halletmek gerekiyor.


Ensonhaber.com: Mevlüt Çavuşoğlu: Savunma İhtiyaçlarını NATO
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Ankara’da bir araya geldi. Savunma sanayi ihtiyaçlarını kendi içimizde halletmemiz gerekiyor.


Akşam: Türkiye Noktayı Koydu: Ermenistan Sivillere Saldırıyor, Bu…
Dışişleri Bakanı Mavlüt Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile ortak basın toplantısı düzenledi. Savunma sanayi ihtiyaçlarını kendi içimizde halletmemiz gerekiyor.


NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, Bakan Çavuşoğlu ile Dağlık…
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile görüştü. “Müttefiklerimizden hava savunma sistemi alamadığımız için S-400 almak durumunda kaldık”.


14:36 Çavuşoğlu’ndan Ermenistan’a Tepki! “Bu Esasen Savaş Suçudur”
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Ermenistan doğrudan sivilleri hedef alıyor. Her iki ülke de NATO’nun ortakları. NATO müttefiklerinin savunma sanayii ihtiyaçlarıyla ilgili konuları kendi içinde halletmesi…


Çavuşoğlu ile Stoltenberg’den Önemli Açıklamalar… – Bursa Hakimiyet
Bu esasen savaş suçudur” dedi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Savunma sanayi ihtiyaçlarını kendi içimizde halletmemiz gerekiyor.


Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan Esasen Savaş Suçu İşliyor
NATO’dan Karabağ çağrısı. Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan esasen savaş suçu işliyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile ortak basın toplantısı düzenledi.


Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’ndan S-400 Açıklaması – Yeni Akit
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile ortak basın toplantısında konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “Patriot ya da başka hava savunma sistemini alamadığımız için S-400 aldık.


Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun NATO Genel Sekreteri…
DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU– Çok kıymetli basın mensupları; NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’i bu yıl ikinci kez ülkemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.


Haberler.com: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hocalı’yı Hatırlatıp…
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile Ankara’da bir araya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ortak basın açıklamasında “Ermenistan’ın sivillere saldırması yeni değil.
Launch car diagnostic


Comments are Closed