Main Menu

Datça’da ‘davetsiz misafir’, ev sahibini tabancayla yaraladı, 10 saatte yakalandı


Datça’da ‘Davetsiz Misafir’, Ev Sahibini Tabancayla Yaraladı, 10
…Yalçın K.Ç. davetsiz gittiği evin sahibi Orhan Karadağ’ı (62) aralarında çıkan tartışmada tabancayla vurdu. K.Ç. ise polis ekiplerince yapılan çalışmayla 10 saat sonunda suç aleti tabancayla yakalandı.


Sahibinden | Emlak | Mugla Datca
Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el emlak, vasıta, giyim, elektronik vb. ürünlerin satışı. Ürünlerin resimleri, açıklamaları ve fiyatları. Şehre, fiyata ve özelliklere göre ürün arama. Online mağaza açma imkanı.


Datça’da Yaşam
Datça yaşamından kesitler. Datça kültürü, günlük faaliyetler, gelenekler, söyleşi ve röportajların yer aldığı Datça Detay sayfası.


Davetsiz Misafir | | Haber, Haberler, Son Dakika Haberler
11.10.2019. Niğde’de, boşanma aşamasındaki eşi Sibel Çetinel’i tabancayla vurarak öldüren Murat Çetinel, Ankara’da yakalandı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. 18.04.2020.


Datça’da Bir Yıl: Her Şey Nasıl Başladı? – Zamanın Tozu
Sonra bu süreç de geldi geçti. Sahip olduklarımı fark ettiğim bir döneme dönüştü. Bir sonraki Nisan ayında eşime ‘yazı İstanbul’da geçirmeyelim ve en azından yaz için Datça’da bir ev tutalım’ dedim.


Datça Mesudiye Hayıtbükü’nde Eve Girmek Evimin Davetsiz Misafiri…
Datça Mesudiye Hayıtbükü’nde evime girmek isteyen zehirli yılanı son anda farkettim… Bir Yılanla Karşılaşırsanız Ne Yapmalısınız – Продолжительность: 10:21 OLUMLU BAK Recommended for you.


Denizli’de 2. Kattaki Eve Giren Davetsiz Misafir Ev Sahibini Şaşırttı
Apartmanın 2. katındaki dairelerine bir kuş girdiğini gören ev sahipleri durumu itfaiyeye bildirerek yardım istedi. Yaklaşık 10 dakika sonra ekipler kuşu evin tuvaletinde yakalamayı başardı.


Datça’da Bir Mutluluk Arayışı | Hayalim Bi’ Çiftlik
Hayatımın ilk 25 yılında toplam 11 ev değiştirdim. Sonra bir arkadaşımızın ailesi Datça’da yaşıyordu. Bir gün evde otururken “Hadi gidiyoruz!” dedik ve uçak bileti baktık.


Ekşi Duyuru – Datça’da Yaşam
2500/3500 arası mayışla datça’da yaşanır mı? ev kiraları nasıldır? yeme içme.. bir de kışın nasıl oluyor….. Merkezde 500-1000 tele arasına kiralık ev bulabilirsin.


Davetsiz Misafir Yakalandı – SANAL BASIN
Davetsiz olduğu kadar sevimli olan minik misafir zarar görmeden yakalandı. Yeri tespit edilen sincap, 40 dakika süren çabanın ardından yakalanarak kafese konuldu.
diagnostic code reader


Comments are Closed