Main Menu

Bakan Kasapoğlu, memleketi Kula’daki yatırımları inceledi


Bakan Kasapoğlu, Memleketi Kula’daki Yatırımları İnceledi
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa’nın Alaşehir ilçesinde şehit özel harekat polisi Onur Ramazan Bayram için düzenlenen cenaze törenine katıldıktan sonra…


Bakan Kasapoğlu, Memleketi Kula’daki Yatırımları İnceledi
Bakan Kasapoğlu, memleketi Kula’daki yatırımları inceledi. Haberin tümünü okumak için tıklayın. Devamını Oku.


Bakan Kasapoğlu Gençlerle Türkü Söyledi, Memleketi Kula’da…
Bakan Kasapoğlu Memleketi Kula’da. Bakan Kasapoğlu, okul incelemesinin ardından Kula’da, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yaptırılan spor kompleksini ziyaret etti.


Bakan Kasapoğlu, Memleketi Kula’da Doğalgazın İlk Kazmasını…
Bakan kasapoğlu, memleketi kula’da doğalgazın ilk kazmasını vuracak. yaklaşık 11 Milyon liralık dev yatırım ile Kula’ya kazandırılan spor kompleksi çalışmalarını inceleyecek.


Spor Bakanı Kasapoğlu’nun Memleketi Kula’da Büyük Sevinç
Kasapoğlu’nu Spor Toto Teşkilat Başkanı iken Kula’ya kazandırdığı hizmetler ortada. Kasapoğlu’nun bakan olmasının ardından Kula’ya daha güzel hizmetleri kazandıracağına inanıyoruz” dedi.


Bakan Kasapoğlu Memleketi Kulada
Bakan Kasapoğlu Memleketi Kulada. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaretler ve aday tanıtım toplantısına katılmak üzere memleketi Manisa’nın Kula ilçesine geldi.


Bakan Kasapoğlu; ” Kula Bizim Göz Bebeğimizdir”
Doğalgazın İlk Kazması Bakan Kasapoğlu’nun katılımları ile Vuruldu. Teşkilat Başkanlığı tarafından yaklaşık 11 Milyon liralık dev yatırım ile Kula’ya kazandırılan spor kompleksi çalışmalarını incelendi.


Bakan Kasapoğlu Memleketi Kula’da
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaretler ve aday tanıtım toplantısına katılmak üzere memleketi Manisa’nın Kula…


Bakan Kasapoğlu’nun Hediyeleri Öğrencilere Dağıtılıyor
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun memleketi Kula ziyaretinde okullara dağıtılmak için söz verdiği masa tenisi setleri, Kaymakam Kemal…


Bakan Kasapoğlu, Memleketi Kula’da – İhlas Haber Ajansı A.Ş. Video…
Bakan Kasapoğlu, memleketi Kula’da. Your browser doesn’t support the video element. Basına kapalı olarak akraba ziyareti gerçekleştiren Kasapoğlu, ardından baba ocağı olan Kula ilçesine geldi.


Comments are Closed