Main Menu

Bağlar’da AK Parti’ye katılım sürüyor


Habertürk: Bağlar’da Ak Parti’ye Katılım Sürüyor – Diyarbakır Haberleri
Nedir 11 saat önce Uyku bozukluğuna karşı tedavi yöntemleri. Bağlar’da AK Parti’ye katılım sürüyor. İHA 21 Temmuz 2020 Salı, 17:43 Güncelleme: 21 Temmuz 2020 Salı, 18:00.


Bağlar’da AK Parti’ye Katılım Sürüyor – HaberFlash İnternet Haber…
21.07.2020 17:43:01. DİYARBAKIR – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Gönül…


Bağlar’da AK Parti’ye Katılım Sürüyor | HaberX Sosyal Network
Bağlar’da AK Parti’ye katılım sürüyor. Haberin tümünü okumak için tıklayın. Devamını Oku.


Ceylanpınar’da Ak Parti’ye Katılımlar Devam Ediyor – Şanlıurfa Haberleri
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın girişimleri ile ilçede AK Parti’ye katılımlar sürüyor. AK Parti ile geldiğini ifade ederek, “Aramıza katılım yapan ailelere tek tek teşekkür ederim.


Ceylanpınar’da Hdp’den Ak Parti’ye Katılımlar Sürüyor | Urfa Haberdar
…görevi yapmış Muzaffer Acet çevresi ve akrabalarıyla bende bundan sonra hakkın yanındayım diyerek Ak Parti’ye katılmıştır. Aile olarak da zamanında Ak Parti’nin kurucuları arasında yer aldık.


AK Parti’ye Katılımlar Sürüyor
AK Parti’ye katılımlar sürüyor. Acıpayam’a bağlı Eskiköy’de 20 kişi daha AK Partiye katılıyor. İlk katılımcının rozetini milletvekili Bilal Uçar taktı. Gündem. 20 Mayıs 2015 Çarşamba 12:18.


Hdp’Den Ak Parti’ye Katılımlar Sürüyor – www.URFA63HABER.com
Ana Sayfa » Ceylanpınar » HDP’DEN AK PARTİ’YE KATILIMLAR SÜRÜYOR. Saadet’ten ak partiye katılım. Çirkin saldırı. SÜRÜCÜ Amacımız AK Partinin Zaferle Çıkmasıdır.


AK Parti’ye Büyük Katılım Haberi – BorsaGündem.com
09:25Yurtdışı piyasalarda zayıflık sürüyor. 09:10Endeks, yurtdışında sertleşen satışların etkisinde kaldı. AK Parti’ye büyük katılım. 23 Ekim 2015 – 08:17 www.borsagundem.com.


Ceylanpınar’da AK Parti’ye Katılımlar Devam Ediyor
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın girişimleri ile ilçede AK Parti’ye katılımlar sürüyor. AK Parti ile geldiğini ifade ederek, “Aramıza katılım yapan ailelere tek tek teşekkür ederim.


Ceylanpınar’da AK Parti’ye Katılımlar Devam Ediyor « Kanal Urfa
sürüyor.Seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Atilla, Ceylanpınar’da birçok aile ile görüşerek AK Parti’ye katılmalarını sağladı. ifade ederek, “Aramıza katılım yapan ailelere tek tek teşekkür ederim.
autel scan tool


Comments are Closed