Main Menu

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan Bakasetas açıklaması! Fenerbahçe…


Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan Bakasetas
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Bakasetas için kulübümüze hiçbir resmi teklif gelmedi. Sezon öncesi kamp döneminde Fenerbahçe ilgilendiğini söylemişti ama resmi teklif gelmedi.


Alanyaspor’dan Bakasetas ve Fenerbahçe Açıklaması | FenerKolik
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Anastasios Bakasetas ve Fenerbahçe hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Bakasetas’a ciddi bir teklif gelseydi değerlendirebilirdik” dedi.


Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan
TFF Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan Bakasetas ve transfer açıklaması. Hasan Çavuşoğlu: “Fenerbahçe, Bakasetas ile ilgilendiğini söylemişti”.


Alanyaspor’dan Bakasetas Açıklaması – Son Dakika Aytemiz
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Fenerbahçe’nin transfer gündeminde olan Bakasetas ile ilgili açıklamalarda bulundu. En Son Aytemiz Alanyaspor Haberleri.


Hasan Çavuşoğlu: Caulker İçin Fenerbahçe ile Görüşmedik – Aspor
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, A Spor’a özel açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe ile görüşmedik. Bakasetas’ın serbest kalma bedeli 5 milyon Euro.


Hasan Çavuşoğlu’ndan Erol Bulut ve Fenerbahçe Açıklaması
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’ndan önemli açıklamalar… Çavuşoğlu, takımın önemli isimlerinden Welinton ve Tasos Bakasetas hakkında ise, “Welinton’un sözleşmesi sürüyor.


Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: Bakasetas’ı Türk…
Sezonun formda takımlarından Aytemiz Alanyaspor’da yıldız isimler birer birer takımdan ayrılırken başkan Hasan Çavuşoğlu, Anastasios Bakasetas konusu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Başkan Çavuşoğlu: Bakasetas’ı Türk Kulüplerinin Alabileceğini…
– + FABRİCE N’Sakala’yı Beşiktaş’a, teknik direktör Erol Bulut’u Fenerbahçe’ye kaptıran Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, sezonun formda ismi Anastasios Bakasetas hakkında…


Hasan Çavuşoğlu’ndan Erol Bulut-Fenerbahçe Açıklaması!
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Teknik Direktör Erol Bulut’un sezon sonu Fenerbahçe’ye gideceği söylentilerine ilişkin, “Yalan haber yapıyorlar.


Hasan Çavuşoğlu: ”Bakasetas’ı Türkiye’den Kimse Alamaz”
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu katıldığı canlı yayında yeni teknik direktörleri Çağdaş Atan ve transferde gözde oyuncusu Bakasetas ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Autel TPMS Tool


Comments are Closed