Main Menu

Alev Alevin yangın sahnesi çok konuşuldu


‘Alev Alev’in Tam İki Ayda Hazırlıklarının Yapıldığı Yangın Sahnesi
Ardında görkemli bir prodüksiyonun olduğu yangın sahnesi, hikayenin de kilit anı olacak. ‘Alev Alev’in yangın sahnesi nefesleri kesecek! 0:00 / 0:00. HABERTURK.COM.


Alev Alev’in Yangın Sahnesi Çok Konuşuldu
…Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve Zuhal Olcay’ın yer aldığı Alev Alev dizisi ilk bölümüyle biri olmaya aday olan dizi ilk bölümündeki yangın sahnesiyle çok konuşuldu.


Alev Alev Dizisindeki Gerçek Yangın Sahnesi İzleyicilerden Tam Not…
Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı iddialı dizi Alev Alev dün akşam 1. bölümüyle ekrana geldi. Dizideki oyuncuların başarısı ve yangın sahnesi Twitter’da gündem oldu.


Alev Alev Dizisindeki Yangın Sahnesi Herkesi Büyüledi! – Nethaber
2 ayda çekilen Alev Alev dizisinin yangın sahnesi twitterda gündem oldu.. Alev Alev dizisi 1. bölümüyle ekrana geldi. Alev Alev’in ilk bölümündeki yangın sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.


Alev Alev Dizisindeki Gerçek Yangın Sahnesi Çok Konuşuldu
Ay Yapım imzalı Alev Alev dizisi dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizideki yangın sahnesi, kısa süre içinde sosyal medyada gündem oldu.


Alev Alev’in Tam 2 Ayda Hazırlıklarının Yapıldığı Yangın Sahnesi-En…
Ay Yapım’ın Show TV için hazırladığı ve sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday ‘Alev Alev’in ilk bölümündeki yangın sahnesi, uzun süre hafızalardan silinmeyecek.-En Son Dizi Haberleri.


Alev Alev Dizisi Yangın Sahnesiyle Çok Konuşulacak
Ay Yapım imzalı, ilk bölümüyle 5 Kasım Perşembe akşamı Show TV’de izleyiciyle buluşmaya gün sayan ‘Alev Alev’in ilk bölümündeki yangın sahnesi, dizi tarihinin unutulmaz anlarına adını yazdıracak.


Alev Alev Dizisi Yangın Sahnesi Nerede Çekildi? – Son Dakika…
Alev Alev Yangın Sahnesi Nerede Çekildi? Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçeklştiriliyor. Alev Alev Yangın Sahnesi Nerede Çekildi? Twitter’da takipçimiz olun ve günün en önemli haberlerini takip edin.


Alev Alev’de Tokat Gibi Sahne: Adalet Arayan Kadına Gelince…
Yeni dizi ‘Alev Alev’ konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada çok konuşulan konular arasına girdi. Dizinin hemen başında yer alan ve çok konuşulan yangın sahnesi için 2 ay boyunca çalışılmış.


Alev Alev Dizisindeki Gerçek Yangın Sahnesi İzleyicilerden Tam Not…
Alev Alev dizisi için bir fabrika sarnıca dönüştürüldü ve uzmanlar eşliğinde gerçekten yakıldı. Yangın sahnesiyle herkesi ekrana kilitleyen dizi için Twitter’da da binlerce paylaşım yapıldı.


Comments are Closed